į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Apie judėjimo evoliuciją

 

Atgauk jėgas!

 


 

Sakoma, kad visos problemos su sveikata atsirado tada, kai žmogus išrado ratą, kėdę, fotelį, distancinį valdymo pultą, kompiuterį, internetą :). Judėjimo trūkumas civilizuotos visuomenės problema, o mažėjant fiziniam aktyvumui, dažnesnės pasidarė ir ligos.

 

80 proc. centrinės Europos gyventojų nueina mažiau nei vieną kilometrą per dieną.

75 proc. centrinės Europos gyventojų kamuoja nugaros ir sąnarių skausmai.

20 proc. visų ankstyvos pensijos priežasčių susijusios su nugaros ir sąnarių skausmais.

 

(pagal “Deutscher Nordic Walking Nordic Inline Verband e.V.” duomenis).
 


 

Mums fizinis aktyvumas, sveikatos saugojimas, efektyvūs treniravimosi būdai gryname ore su šiaurietiškuoju ėjimu (angl. nordic walking) - tarsi kūno judėjimo išmintis, kuri sako: gyvybė reikalauja judėjimo, ir jei norite, kad sveikata jums šypsotųsi, dovanokite jai  gerą nuotaiką kartu puoselėdami fizinį ir protinį aktyvumą.

 

 


Telšių šiaurietiškojo ėjimo klubas „Judėjimo evoliucija“ kviečia jus prisijungti prie aktyvios veiklos ir investuoti į savę, savo sveikatą, fizinį pajėgumą, ištvermę, gerą nuotaiką ir šiaurietiškąjį ėjimą. Mes - už aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą gryname ore.

 

Judėjimo evoliucijos klubas  visų pirma yra aktyvūs žmonės, o kur žmonės - ten veikla, kur veikla - ten rezultatai. Tad kviečiu visus siekti savų rezultatų. 

 


 

Išmintis

 

Kai Dalai Lamos paklausė, kas jį labiausiai stebina žmonijoje, jis atsakė: "Žmogus. Nes jis aukoja savo sveikatą, kad uždirbtų daugiau pinigų. Po to jis aukoja pinigus, kad atstatytų savo sveikatą. O tada jis taip rūpinasi savo ateitimi, kad nesidžiaugia dabartimi. Viso to rezultatas yra tas, kad žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. O tada numiršta taip ir negyvenęs."